Dėl imigrantų išnaudojimo susirūpinę ministrai vardija priemones, kurių imsis || Tyrimo komentaras

 • Paskelbta Prieš 17 dienų

  LaisvėsTV

  Trukmė: 21:45

  Po „Laisvės TV“ tyrimo „Fūrų vergai“ - Birutės Davidonytės pokalbis su socialinės apsaugos ir darbo ministre Monika Navickiene ir susisiekimo ministru Mariumi Skuodžiu.
  Laidoje ministrai papasakojo, kokių pokyčių planuoja transporto sektoriuje: grynųjų pinigų, nemokamų atostogų apribojimas, pokyčiai, susiję su dienpinigiais, privalomas dokumentų vertimas į darbuotojams suprantamą kalbą.
  Tyrimas „Fūrų vergai“: ltheat.info/phone/vaizdo-ra-as/p6upsHaDiWd3cHM
  Su Jumis mes galime daugiau!
  Skirkite savo 1,2% VšĮ „Laisvės TV“: laisves.tv/remiu/
  ✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
  Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
  #DoBiTyrimas #FūrųVergai #LaisvesTV
  ___
  🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
  🔥INSTAGRAM: laisves_tv
  🔥LTheat SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
  🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Ricardas Gedvilas
Ricardas Gedvilas

Esu tiesiogiai susidures su tralo, turistinio autobuso, furos saldytuvo ir tento darbu. Juokingai man skamba kad kazkas gina darbuotoja. Lietuvoje niekada negali atsipalaiduoti dirbdamas del daug faktoriu

Prieš 9 val
Amber Twix
Amber Twix

Zinau, kad nemadinga taip sakyti, bet tokia kapitalo esme-'sukurti' pridetine verte, o todel ir igyti kapitala, paimant is tu, kurie kuria verte per socialiai nustatyta darba ir laika. Tai galima padaryti ivariais budas, vienas is ju, kaip kazkas megsta sakyti 'permetant' finansine nasta arba baudziant finansinem nuobaudom darbininkus. Arba tiesiog vagiant, kaip atvejis su kuru perpilimu isvengiant mokesciu. Uzsienyje yra panasiai, nors spaudimas didesnis del isvystytos pilietines visuomenes institutu, Anglija ne isimtis. Tik taip kapitalas veikia. Neturekite iliuziju, kad tai tik pavieniai atvejai. Klausymas yra, kiek pilietine visuomene (kaip siu zurnalistu pavyzdys rodo) gali paspausti valstybe (valdzios institucijas) uzdeti tam tikra apynasri i kapitala orientuotui verslui (is esmes bet kokiam dideliam verslui, korporacijoms ir pan.). Sunku tai daryti, nes pinigai kalba, perka, paperka, pastato savo zmones, seime ir kitose institucijose. Kiek pilietine visuomene yra pajegi atsverti kapitalo diktuojama tvarka-tai pilietinio samoningumo klausymas.Gerai matyti zurnalistus prisidedancius prie skaidrinimo. Tai permanentinis procesas.

Prieš 2 dienas
Jevgenij V
Jevgenij V

Idomu kaip ilgai ir kiek metu ministrai ir atitinkamos institucijos spręs šita klausimą ?!

Prieš 9 dienų
Vigis Toreva
Vigis Toreva

Viskas labai greitai pasikeistų,jeigu būtų įvesta darbo apmokėjimo sistema ,tokia kaip yra vakarų Europos šalyse,t.y. valandinis dieninis ir naktinis apmokėjimas ir priedai už praleistas naktis vilkiko kabinoje . Atlyginimai turi būti pervedami į vairuotojo kortelę,nepriklausomai ,at vairuotojas grįžęs į Lietuvą ,ar jis vis dar komandiruotėje . Visą kitą ,tai yra tik pilstymas iš tuščio į kiaurą ,nes tą problema tęsiasi ne dieną ,ne savaitei ir ne mėnesį , o metų metus . Tiesiog panaikinti dienpinigius ir padaryti valandinį darbo apmokėjimą už praleistas valandas vilkike ir kad mokesčiai būtų nuskaičiuojami nuo visos sumos . Transporto įmonės jaučiasi nebaudžiami ,nes už nemažai jų stovi politikai ,kurie atstovauja ši verslą,o iš kitos pusės nusikalstamas pasaulis ir tų įmonių savininkai jaučiasi nebaudźiami. Tiesiog akyvaizdi korupcijos grandinė. Kad verslininkai grasina perkelti verslus į užsienį ,tai yra blefas ir ne kas daugiau ,nes kitose šalyse mokesčius taip pat reiks mokėti ,o dėl darbuotojų iśnaudojimo ,ten valdžią žiūri kur kas griežćiau . Be to ten už tokį lietuvišką atlyginimą vokietis ,belgas ,olandas ,ar danas ,... tikrai neis dirbti . Padarytumėte tvarką transporto sektoriuje ,tai daug tautieçiu sugrįžtų iš emigracijos ir pradėtų dirbti Lietuvoje ir mokesčiai būtų skaidriai mokami ,kurie papildytų biudžetą ir ekonomikos lygis pradėtų augti .

Prieš 11 dienų
Antanas M.
Antanas M.

Mes,bratka,jau nesulauksim... Be to,is to,kad nera kreipiamasi i Europos institucijas,sprendziu,kad ne pokyciai cia ir svarbu. Tiesiog biudzetas ir Sodra noretu giliau i vairuotoju kisene...

Prieš dieną
Namu Statyba
Namu Statyba

Tokios sudmales gyvenime neesu girdejes. Tipinis biurokratas, nieko net nesiruosia keist

Prieš 11 dienų
Raimis Dauksa
Raimis Dauksa

Ministrai bus susirūpinę iki verslininkų vizito pas juos. Verslininkai yra ir politikų darbdaviai, todėl ministrai darys kas jiems bus liepta. Aišku pablevyzgos dėl akių apie darbuotojų teises. Bet tuo viskas ir pasibaigs. Verslininkai buvo ir bus prie visų valdžių, o ministrai, reiškinys laikinas ir nuperkamas

Prieš 12 dienų
Alex Gonzalez
Alex Gonzalez

Moka kapeikas LT,del to ir pabegom i užsieni.o rusakalbiam aišku gerai,jiem čia dideli pinigai,Chocholai pasijaucia kaip milijonieriai.

Prieš 12 dienų
Alex Gonzalez
Alex Gonzalez

Nusišneka ta moteriške,darbo inspekcija eina už Logistika o ne už vaira.kiek buvo kreiptasi i juos,nieko nepadeda.

Prieš 12 dienų
Antanas M.
Antanas M.

Pirmiausia keisti darbo laiko apskaitos sistema! Zmogus dirba daugiau nei 2 etatu valandas,o finise - lieka be trecdalio darbo stazo! Jau nekalbant apie 1,65 MMA iki mokesciu,uz tuos 2+ etatus.

Prieš 13 dienų
Karolis Tautkus
Karolis Tautkus

Dizlaikus turbut deda darbdaviai🤔

Prieš 15 dienų
Stanislovas Guščius
Stanislovas Guščius

Monika Navickiene graži moteris ir protinga ministrė, manau, tvarką padarys. Tie furininkų vergvaldžiai turi atsakyti už savo cinizmą, apgavystes, išnaudojimą, dokumentų klastojimą ir kitus pažeidimus "na vsiu katušku". Juk šitie išgamos nesupranta, kad Lietuvos reputaciją žlugdo ir pjauna šaką ant kurios sėdi.

Prieš 15 dienų
Maja Losinskaja
Maja Losinskaja

O ištikruju imonės taip leidžią sau elgtis su darbuotojais vien dėl to kad yra įstatymuose spraga. Būtu normalus įstatymai tokie kaip: pingis pervedimas į saskaitą, darbo sutartis abiejom kalbom. Didžiausios baudos įmonei už kiekviena (ne darbo laiku) nuvaziuota kilometra, kai vairuotojui priklauso poilsis. Turetu normalias GPS sistemas tokios kaip SAMSARA. Darbuotojai butu teisiškai agpinti. Mokėtu padoru atlyginimą.

Prieš 15 dienų
Maja Losinskaja
Maja Losinskaja

"Sako: Sunku pritraukti darbuotoju." Mokėdami 700-1000/mėn už 12h darbo diena? Nu tikrai labai įdomu kodėl sunku pritraukti darbuotojus, gal todėl kad niemanoma pragyventi už tokią algą.

Prieš 15 dienų
Maja Losinskaja
Maja Losinskaja

@Antanas M. čia kalba eina ne apie fūristo o apskritai apie žmonių pritraukima, kaip pvz Lietuvos paštas.

Prieš 13 dienų
Antanas M.
Antanas M.

Furisto darbo diena 13 ir 15 valandu. 3 kartus po 13 ir 3 po 15 per savaite.

Prieš 13 dienų
Laimutė boruzele
Laimutė boruzele

Ach tie politikai, ministrai moka pakalbėti. Jie sako, kad reikia keisti tvarką, kad pagerėtų situacija, bet metai iš metų realių veiksmų nesiima. Jie tik globoja, remia tuos didžiuosius verslinnkus-drakonus, kad tik, Dieve gink, jie nenukentėtų. Pristeigta visokiausių kontrolės institucijų, bet jos taip pat nepilnai atlieka savo darbą. Taip darbuotojas ir lieka išnaudojamas ir neapgintas

Prieš 15 dienų
Mantas Misius
Mantas Misius

Ministrai tai lavonai kazkokie,nemato ir nenori matyti vergoves transporto imonese,kokius 1000€ uzdirba vairuotojai i rankas,prie ko dienpinigiai?ziurek kiek uzdirba ir nuo kiek sumokami mokesciai ,o tai=400€!!!

Prieš 16 dienų
Rimvydas j.
Rimvydas j.

Iš ministrų kalbos,susidaro įspūdis,kad jie neturi valios kažką keisti. O,sprendimas paprastas. Uždrausti mažinti dienpinigius ir mokėjimus grynais. Viskas. Visas,šitas bardakas,baigtūsi tą pačią minutę.

Prieš 16 dienų
x x
x x

Nera kas dirbtu? O tai kiek bedarbiu Lietuvoje? O tai gal moket nenori padoraus atlyginimo ? Kas gali eiti dirbti uz 1000€ toki atsakinga darba, ukranieciai, rusai tik. ISVADA GRUSTI JUOS LAUK TUOS TRECIO PASAULIO DARBUOTOJU

Prieš 16 dienų
HAYATOlucky
HAYATOlucky

Ką čia jie išvis šneka? Emigrantai, tai aiskinkitės tą klausimą, dėl ko čia tik imigrantai dirba? Kur lietuviai.. Kodėl jie dingo??? Ką tas ministras čia šneka irgi visiškai vėjus, svarbus sektorius tai darbuotojai kurie ir neša visa ta pelną nusispjaut. Ką jis čia šneka apie tuos tachografus? Ar normalu dirbt šitokias valandas kiekvieną dieną už minimumą? Kur valandinis... Tiesiog kažkas reklama daros, nes apie savo piliečius niekam čia neįdomu...

Prieš 16 dienų
Antanas M.
Antanas M.

Kabotazas atima darba is vietiniu vezeju! O vilkikas tersia tiek pat,kur nevaziuotu. Juk negrizdamas i Lietuva,jis vazines ten,o ne stoves! Vairuotojams reikia ne viesbuciu,o pakeles serviso ir geros komplektacijos kabinu,o ne "aldi variantu". Ministre,jus - ne savo kedeje,jei to nezinote!

Prieš 16 dienų
Antanas M.
Antanas M.

Ministre! Jus seniai paleido nepagydyta!? Vezejai lietuviu nepriima! UT virs 30 tukstanciu kvalifikuotu bedarbiu vairuotoju! Ir nurodykite kita tokia sali,kur vairuotojas uzdirba vos 1,3 MMA! Ir nuo kada dienpinigiai atlyginimas!? Von is kreslo,tamsuoli ir melagi!

Prieš 16 dienų
Antanas M.
Antanas M.

Ministre! Tai - ne pazeidimai! Tai - ypac sunkus nusikaltimai itin dideliu mastu,asocijuotoje grupeje!

Prieš 16 dienų
Diana Ziniakaitė
Diana Ziniakaitė

O ką parodo žurnalistės pasakymas: "Apyvartos padvigubėjo, o pelnai išliko stabilūs"? Dvigubai daugiau operacijų atliko, dvigubai daugiau dirbo, o gavo tą patį pelną? Tai ar čia pagerėjimas transporto sektoriuje? Trūksta rodiklių, kad būtų galima kažką konstatuoti.

Prieš 16 dienų
Kasmirs Nera
Kasmirs Nera

As buciau uz tai kad visi atsiskaitymai turi buti banko pavedimais, bet su viena salyga, kad bankai panaikintu savo monopolinius mokescius visoms piniginems operacijoms.

Prieš 16 dienų
Vaidas Černiauskas
Vaidas Černiauskas

Labai gerai!!!! Ir dar dienpinigiu mokėjima sutvarkyt! Nes moka ir žaiďžia kaip nori tuo nuo50% iki100%

Prieš 16 dienų
Globalizmas - Keiksmažodis
Globalizmas - Keiksmažodis

Idomi ministro reakcija. Arba jis apsimeta, kad nezinojo esamos situacijos arba rimtai nezinojo, kad tai vyksta, nezinau, kas blogiau

Prieš 16 dienų
M
M

Pagaliau kažkas kalba politikoje protingiau.. Logiškai mastant, dabar kai gryni vagiami iš darbuotojų ir įmonių, tai jokios naudos Lietuvai su šimtais tūkstančių darbuotojų. Geriau liks mažiau įmonių, su vienu šimtu tūkstančių darbuotojų, bet suneš į biudžetą žymiai daugiau pinigų. Ir nuo algų mokesčiai bus sumokami ir pelno mokestis bus nepalyginamai didesnis sumokėtas. Nes dabar kiek bekištų į kišenes, turtingiausias ligistikos vadovas nesugebėjo nuslėpti visų pinigų ir turto turi už 750 mln :D Tai kiek dar seifuose milijonų :)

Prieš 16 dienų
Antanas M.
Antanas M.

Seniau buvo deklaraves 1,3 mlrd,taigi - nuskurdo! :-D Na ir "issinuomoti" svetur darbuotojai,cia nei moka mokescius,nei mokes.

Prieš 16 dienų
Gintaras64
Gintaras64

Lrt parašė straipsnį, kad seimas įregistravo pakeitimą dėl algos mokėjimo tik pavedimu, rašė ir apie transporto sektoriu, bet nepaminėjo, kad ten yra vergovė ir dėl to siūlytas šis įstatymo pakeitimas.

Prieš 16 dienų
The Youth Company
The Youth Company

Darbo skundai turėtų visada by default tikėti darbuotojais (sulyginant galią), kol darbdavys neįrodytų savo nekaltumo.

Prieš 16 dienų
Anonymous
Anonymous

Dovydai, prieš sekantį tyrimą apie statybų sektorių, paklausinėk ministrų politikierių ir kitų pažadukų ar nemato jie problemų? ką daro dėl to? ir koks tiksliai planas. Apgailėtinai atrodo tie amžini pažadai "dabar jau tikrai viska sutvarkyt"...

Prieš 16 dienų
JackTheRocky
JackTheRocky

17:12 rinkoje gal ir gerai, bet patiems darbuotojams tai nelabai... :

Prieš 17 dienų
Vilija Purlytė
Vilija Purlytė

Kol nepanaikins istatymo del 50% dienpinigiu nieko nepakeis

Prieš 17 dienų
Antanas M.
Antanas M.

Butent! Ministras,kai komandiruoteje - tikrai ne 50% dienpinigiu gauna. O dar ir nakvynpinigiu iki 600 nakciai.

Prieš 16 dienų
Aurelijus P.
Aurelijus P.

Nepriiminėkit į darbą lietuvių, tik tadžikus. Lietuviai tegul užsiima prasmingesne veikla. Čia yra senų pilvotų tinginių darbas, belarusų, rusų, ukrų, viduriniosios Azijos ir panašiai. O lietuvius visus atleiskit velniop. Reik kitokios darbo jėgos Lietuvoje uz 700eur pardavėjų ir panašiai. Bus win win - darbuotojams nebereikės verkt, o kartu bus priversti ir peržiūrėt savo kvalifikacija - gal į kokį stalių, dailidę, langininką ir panašiai, o gal kas nors ir programuotoju pataps.

Prieš 17 dienų
Tomás de Torquemada
Tomás de Torquemada

kad lietuvos pileciai isnauduojami Ministrui nerupi

Prieš 17 dienų
Karolis Packevičius
Karolis Packevičius

1kablis2 :D

Prieš 17 dienų
Arunas Dfg
Arunas Dfg

Po 30 metu nepriklausomybes, laikas butu judeti didesniais zingsniais i prieki,o ne mazais zingsniukais

Prieš 17 dienų
Ramunas Valancius
Ramunas Valancius

Negaliu ziureti 🙈kosmonautai, ministras nieko nezinau🙀, darbo apsauga zmogus is belgijos pescias pareina ir viskas gerai🤯 Baikit apsimetinet, problema reikia spresti one bulsitinti.

Prieš 17 dienų
Alma Butkienė
Alma Butkienė

Galima drąsiai teigti, kad Lietuvos darbdaviai patys šykščiausi,skupiausi ir amžinai verkiantys, pinigų neturintys....Šitas nenoras mokėti darbuotojams yra apraizgęs visą LIETUVĄ..., fūrų vairuotojai tai tik vienas iš darbo sektorių.

Prieš 17 dienų
hellion605
hellion605

Palangos viarslinykams irgi kiekvieni metai yra “patys blogiausi”. nieko naujo, banalu, mažiau reik klausyt pasakaičių.

Prieš 15 dienų
Same Main
Same Main

Visur tas pats.

Prieš 16 dienų
koksmanareikals
koksmanareikals

Pritariu

Prieš 16 dienų
Salvijus Markaitis
Salvijus Markaitis

20 metu ,praejo kalba lyg butu is medzio iskrite ...

Prieš 17 dienų
Sharunas Verseckas
Sharunas Verseckas

iki sitos vyriausybes visos praejusios buvo komunistai, tai taip ir gavos turbut, kad nejudejo nieks.

Prieš 16 dienų
Salvijus Markaitis
Salvijus Markaitis

netoleruosi nedirbsi !

Prieš 17 dienų
Girteka Logistics
Girteka Logistics

Džiugu girdėti konstruktyvias diskusijas darbuotojų sąlygų gerinimo klausimais. Norime tik pakartoti, jog mūsų įmonėse esame visiškai atsisakę atsiskaitymų su vairuotojais grynaisiais pinigais ir visi atskaitymai yra vykdomi tik pavedimu. Taip pat darbuotojų patogumui darbo sutartys ir kiti svarbūs dokumentai yra pateikiami jiems suprantama kalba (ne tik lietuvių, jei reikalinga).

Prieš 17 dienų
Vaidas Černiauskas
Vaidas Černiauskas

GirtetekA blogiu blogis.... Mausto darbuotojus ir apeidinėja Lietuvos ir eufopos ystatymus!!!

Prieš 9 dienų
Rimgaudas Marcikonis
Rimgaudas Marcikonis

Girteka,kada man atiduosite 800 euru uz kura????:D zinau,kad vadybininkai neteisetai nuskaiciuotus pinigus meta i vadinama apsciaka pas jus ,paskui pasidalinate visi :D

Prieš 16 dienų
Donatas Adomaitis
Donatas Adomaitis

Išsigimėlių įmonė iškomunikavo apie save vieša realybės neatitinkantį mėšlą. Verslininkai ir politikai šitos šalies jūs esat srutos kostiumuose

Prieš 16 dienų
Aurelijus P.
Aurelijus P.

Siūlau Girtekai nebepriiminėt lietuvių. Mums labai trūksta betonuotoju, pastolių surinkinėtojų, pardavėjo, krovikų ir taip toliau. Būtų didelis ačiū.

Prieš 17 dienų
13en 13en
13en 13en

Net širdį suspaudė toks nuoširdumas.

Prieš 17 dienų
Gintautas Mikšta
Gintautas Mikšta

Jūs pradžioj lietuvių išnaudojimu tiek Lietuvoj,tiek Europos Sąjungos valstybėse pasirūpinkit...

Prieš 17 dienų
Simona Kersyte
Simona Kersyte

Darbo sutartis anglų ir rusų kalbomis darbuotojui būtų galimybė suprasti kokį dokumentą pasirašo.

Prieš 17 dienų
Antanas M.
Antanas M.

Sutartis tipine,nieks su niekuo nesitaria ir su mumis. Sutinki su viskuo - arba eini ant triju raidziu.

Prieš 16 dienų
Tomas Dambrauskas
Tomas Dambrauskas

"vieną kablis 2 procento" ... you my man bro :D

Prieš 17 dienų
stanislovas sabaliauskas
stanislovas sabaliauskas

Svarbeusei reikia emigrantam padeti, savi niekur nedings tuoliau vergaus kitur..

Prieš 17 dienų
Mindaugas Kucer
Mindaugas Kucer

Ministras slanga apsimet... sako 1000e I rankas vidutinis ir nepalaiko kabotazo...tai bleat isileidi lietuvius I rinka mokancius 2x 3x mazesnius atlyginimus ir nukonkuruotu vietinius.

Prieš 17 dienų
Rokas Skeivys
Rokas Skeivys

Labai gerai, kad darote tokį "Follow up". Labai.

Prieš 17 dienų
darka darka
darka darka

Tamsta O ką reiškia follow up??? Čia susireikšminusių kalba pagal naujus naratyvus,opinijas,algoritmus🤔

Prieš 6 dienų
Egidijus Mickevicius
Egidijus Mickevicius

Lietuva išsiskiria ir debiliška tolerancija, reikia panaikinti lietuviška kalba, kad visi kiti galetu dokumentus tvarkyti kitomis kalbomis, galima pastatyti kam tas mums lietuviškumas sunaikinkim ir bus galima bliauti valio...

Prieš 17 dienų
Dainius Zadoroznas
Dainius Zadoroznas

@Tomas Dambrauskas Tai vat kada pakels algas lietuvis gris namo ir kitu valstybiu dirbt. Ura daug zmoniu norinciu gristi bet betvarke didele

Prieš 16 dienų
Mindaugas Kucer
Mindaugas Kucer

Bet niekas nesneka apie lietuvius vairuotojus.. kazi kodel nenorima grazinti ju I rinka? Nereiktu slavisku kalbu

Prieš 17 dienų
Tomas Dambrauskas
Tomas Dambrauskas

Normaliose įmonėse darbo sutartis pateikiama vietine kalba (Lietuvoje -> LT) ir Anglų kalba (supranta beveik visi pasaulyje). Tikriausiai dar ilgai truks, kol transporto sektorius turės "Normalių" įmonių. PS. Kadangi lietuva netoli Rusijos "makes sense" turėti dar vieną kopiją Rusų kalba (visgi didžioji dalis vairuotojų atvyksta dirbti iš slaviškų kraštų). Atsiprašau už žargoną.

Prieš 17 dienų
Fujina
Fujina

o kam panaikinti?

Prieš 17 dienų
Egis Gudzas
Egis Gudzas

Ka tie ministrai veike iki šiol... jau 2021 .

Prieš 17 dienų
petras v
petras v

@Captain Pacoloco tarkim praeiti ministrai

Prieš 16 dienų
Povilas Kairiūkštis
Povilas Kairiūkštis

Na kai valdžioje buvo socdemai tai nieko nuostabaus, kad pro pirštus žiūrėta į tokias situacijas nes gan puikiai visies žinoma, kad Linava ir Socdemai puikius santykius palaiko, dėl praeitos kadensijos ministerijos tik spelioti belieka ...

Prieš 17 dienų
Captain Pacoloco
Captain Pacoloco

Jie ministrai nepilnus pusę metų :DDD

Prieš 17 dienų
Simona Kersyte
Simona Kersyte

Atostogavo 😂

Prieš 17 dienų
Ged0
Ged0

nekreipe demesio kol nepajudino

Prieš 17 dienų
Tomas gintas
Tomas gintas

Anglija trecia salis , net Aglijoje sutartis yra Lietuviu kalba :-)

Prieš 17 dienų
jonas Grinevičius
jonas Grinevičius

Griežtai uždrausti grynaisiais atsiskaitymui.Kokia gėda Lietuvai dėl išnaudojimo.Baisu koki žiaurūs mūsų verslininkai.

Prieš 17 dienų
Amber Twix
Amber Twix

Jonai, ne tik musu. Gyvenu uzsienyje, is esmes, viskas tas pat. Mes kuriame mitus, kad Lietuva atsilikusi, korumpuota...deja, taip yra visur, kiek maciau ar pastebejau.

Prieš 2 dienas
Remigijus Danielaitis
Remigijus Danielaitis

Kaip galima uždrausti grynuosius? Ką mano Konstitucinis teismas?

Prieš 7 dienų
Duke Zaiden
Duke Zaiden

@Terrence Blaze Damn! Took roughly 20 minutes but it worked!!

Prieš 13 dienų
Terrence Blaze
Terrence Blaze

dont know if anyone gives a shit but in less than 15 minutes I hacked my girl friends Instagram password using InstaPlekt. Find it on google :)

Prieš 14 dienų
Tomas gintas
Tomas gintas

Kokie te patikrinimai gauna vokiuka ir nera pazeidimu. Panaikinkite grynus pinigus ir viskas pasibaiks

Prieš 17 dienų
Kasmirs Nera
Kasmirs Nera

bet bankai turi panaikint mokescius visoms piniginems operacijoms.

Prieš 16 dienų
Salvijus Markaitis
Salvijus Markaitis

niekas nepasibaigs

Prieš 17 dienų
Rokas Kyb
Rokas Kyb

Būtent

Prieš 17 dienų
aesthetic priest
aesthetic priest

paskutini karta buvau taip anksti kai dar lietuvius samdydavo i furistus

Prieš 17 dienų
Aurelijus Mačieža
Aurelijus Mačieža

Sitas sektorius yra iteisintas organizuotas nusikalstamumas

Prieš 17 dienų
R7Z
R7Z

Taip greit įsijungiau, kad net nespėjau į furą įlipti

Prieš 17 dienų

Kitas

MAN-GO - Reikėjo tiek nedaug (Official video 2021)

3:03

MAN-GO - Reikėjo tiek nedaug (Official video 2021)

Grupė MAN-GO

Peržiūros 482tūkst.

Starship | SN15 | High-Altitude Flight Test

16:05

KAIP VALDOMAS PASAULIS?

1:07:28

KAIP VALDOMAS PASAULIS?

Respublikos TV

Peržiūros 52tūkst.

Žiūrimiausios „Orijaus kelionės“

1:26:18

Žiūrimiausios „Orijaus kelionės“

Delfi

Peržiūros 29tūkst.

MAN-GO - Reikėjo tiek nedaug (Official video 2021)

3:03

MAN-GO - Reikėjo tiek nedaug (Official video 2021)

Grupė MAN-GO

Peržiūros 482tūkst.

Starship | SN15 | High-Altitude Flight Test

16:05

IGLĖ - Aš tavo galvoje

3:16

IGLĖ - Aš tavo galvoje

IGLĖ

Peržiūros 38tūkst.

XXXTENTACION FREE NFT Collection - Exclusive Preview

0:29

BABELIS ep.2

1:50:04

BABELIS ep.2

Mantas Bartuševičius

Peržiūros 136tūkst.